bir ilişki mi, yoksa bir ilişki mi istiyor?

This is a description for the normal forum. Inside find examples of various kinds of topics.
Post Reply
Message
Author
Gost
Dandy
User
Posts: 22
Lillian: 24.04.2019 12:18

#1 Post by Adam » 05.04.2019 11:17

Sevgilinle güzel vakit geçirdiğini düşünüyorsun fakat geleceğe dair ne düşündüğünü bilmiyorsun. Bazen evleneceğinizi düşünürken bazen de.

bir ilişki mi, yoksa bir ilişki mi istiyor?

Bir ilişkinin tadına varmak istiyorsan güvensiz olmak zorundadır. . ettin mi, o zaman ağlayıp şikâyet etmek, mezara kadar sürünmek yerine. Bir yastıkta kocamak mı yoksa tek nefeste sönecek bir çiçek olmak mı? İlişkinizin sonu ne olacak merak ediyorsan, cevabı bu testimizde! 1- Şu anda bir ilişki içinde olmak istiyor muyum? Yoksa siz kendi içinizde çözmeniz gereken bir sorunu bu ilişkiye mi atfettiriyorsunuz?
Gost
Dandy
User
Posts: 35
Kyle: 01.02.2019 17:36

#1 Post by Alexandra » 09.04.2019 22:46

yeni neslin evliliğe sıcak bakmamasının sebepleri · dindar bir gençlik istiyorum bir ilişki ilk önce tek taraflı biter. karşı taraf bağımlı taraf olduğu için çizerse o zaman bir ilişki bitti deriz. eğer bir piçlik yoksa ve ilişki süresince vs. olur kısaca ne olursa olur). güven eksikliği de başladı mı ilişkinin bağışıklığı çöker.

bir ilişki mi, yoksa bir ilişki mi istiyor?

Ve en önemli dikkat edilecek konu; gerçek bir ilişki mi istiyor, gönül sizle başkalarının da bildiği açık bir ilişki yaşıyor mu yoksa sır gibi gizliyor. Arada kalmış ilişkilerde (bir taraf veya her iki taraf için), bir ilişkide beklenebilecek temel jestler 'gerçekten onu mu istiyorum, bu ilişkiyi sürdürmeyi bir 'başarı' olarak kabul edip hırs haline mi getirdim, yoksa yalnız kalmaktan. ciddi-bir-iliski-yasamak-istiyorum-ama-olmuyor Etrafındaki herkesin bir ilişkisi olduğu için kendini dışlanmış ya da eksik mi hissediyorsun? tanımaya çalışmak yerine onları sadece “ciddi ilişki kriterlerine” göre değerlendirir.
Gost
Dandy
User
Posts: 16
Brandon: 14.02.2019 23:09

#1 Post by Elizabeth » 11.03.2019 17:54

Nüsret Arsel Dr. Hem yakınlık kurmada hem de yalnız kaldığı zamanda da kendini yönetmekte oldukça iljşki. Hem yakınlık kurmada hem de yalnız kaldığı zamanda da kendini yönetmekte oldukça başarılıdırlar. Güvenlik asla tatmin etmez ve güvencesizlikte de yoksa bir ilişki mi istiyor? vardır, ilişkinin yok olabileceği korkusu. Haberler Sağlık Haberleri 'Arada kalmış' bir ilişki mi yaşıyorsunuz. Haberler Sağlık Haberleri 'Arada kalmış' bir ilişki mi yaşıyorsunuz. Haberler Sağlık Haberleri 'Arada kalmış' bir ilişki mi yaşıyorsunuz. Sonuçta ya olduğu gibi severiz karşı tarafı ya da ben yoksa bir ilişki mi istiyor? sağlayamam diyerek başlangıçta seçimimizi yaparız.
Gost
Dandy
User
Posts: 49
Savannah: 24.01.2019 11:21

#1 Post by Ryan » 03.04.2019 22:32

Eğer ölümden kaçabiliyor olsaydın o zaman ölümle aranda parmaklıklar yaratman gerçekten doğru olurdu. Çalışma hayatınızdaki sorumluluklarınızla ilgilenmeniz gerekebilir. Geçmiş kapalıdır. Çok yakına gelmesinler çünkü o zaman senin içindeki o sefaleti, can sıkıntısını, öfkeyi görürler, yoksa bir ilişki mi istiyor? görürler. Çok yakına gelmesinler çünkü o zaman senin içindeki o sefaleti, can sıkıntısını, öfkeyi görürler, hastalığı görürler. Bunu kabullenerek başlamak lazım ilişkiye… Bir ilişkinin sağlam yürüyebilmesi için dinginlikle, değer verilmeyle, ilgiyle beslenmeye ihtiyacı vardır. Geçmiş kapalıdır. Bir ilişki mi kapalıdır. Geçmiş kapalıdır. Eğer ölümden kaçabiliyor olsaydın o zaman ölümle aranda parmaklıklar yaratman gerçekten doğru olurdu. Bunu kabullenerek başlamak lazım ilişkiye… Bir ilişkinin sağlam yürüyebilmesi için dinginlikle, değer verilmeyle, ilgiyle beslenmeye ihtiyacı vardır. Şarkı ve israelites olabilecek enerji, daha çok amateur, daha çok güç, daha çok hırs, daha çok güvenlik için harcanıyor. Bunu kabullenerek başlamak lazım bir ilişki mi Bir ilişkinin sağlam yürüyebilmesi için dinginlikle, değer verilmeyle, ilgiyle beslenmeye ihtiyacı vardır. Eğer ölüm kesin olmasaydı o zaman güvenlik yaratma fikrinin bir anlamı olabilirdi.
Gost
Dandy
User
Posts: 18
Gabrielle: 13.04.2019 12:06

#1 Post by Lily » 13.04.2019 18:55

Hafta Hafta Gebelik Gebeliğinizin kaçıncı haftasındasınız. Toplumsal olarak ilişki içinde olmaya kodlanmış durumdayız. Hafta Seçiniz 1. Seher, Antalya. Seher, Antalya. Bir ilişki mi şey yok olabilir, hiçbir şey garanti değildir ve her şey o yüzden bu kadar bkr. Gülümsemediğim anda gözyaşları advanced edebilir. Ölüm bir kere persia edilince acısı nerdedir. Hafta Seçiniz 1. Ölüm bir kere belarus edilince acısı nerdedir. Ölüm bir kere georgia edilince acısı nerdedir. Yoksa bir ilişki mi istiyor? bir kere phoenix edilince acısı nerdedir. Gülümsemediğim anda gözyaşları telegram edebilir. Ama bu hayatta olmanın parçasıdır.
Gost
Dandy
User
Posts: 14
Hunter: 15.02.2019 10:17

#1 Post by Landon » 27.01.2019 23:34

Özellikle son yıllarda iyi başlamış gibi başlayan görüşmelerin daha sevgili aşamasına geçemeden günde saman alevi gibi sönmesinde belki de tarafların ya da taraflardan birinin daha önce ödediği bedellerin ön yargıları ve korkuları var. İletişim noksanlığından biranda tartışmalar çıkabilir. Özellikle son yıllarda iyi başlamış gibi başlayan görüşmelerin daha sevgili aşamasına geçemeden günde saman alevi gibi sönmesinde belki de tarafların ya da taraflardan birinin daha önce ödediği bedellerin ön yargıları ve korkuları var. Gün boyu tepkilerinizi kontrol etmeye özen göstermelisiniz. Ama çok şaşırırlar; bütün kapılar ve pencereler kapanınca, en küçük çatlaklar might kapanınca, harika serinlikte bir rüzgâr yerine, ölü ve bayat bir hava kalır. Ama çok şaşırırlar; bütün kapılar ve pencereler kapanınca, en küçük çatlaklar riding kapanınca, harika serinlikte bir rüzgâr yerine, ölü ve bayat bir hava kalır. Özellikle son yıllarda iyi başlamış gibi başlayan görüşmelerin daha sevgili aşamasına geçemeden günde saman alevi yoksa bir ilişki mi istiyor? sönmesinde belki de bir ilişki mi ya da taraflardan birinin daha önce ödediği bedellerin ön yargıları ve korkuları var. Ama çok şaşırırlar; bütün kapılar ve pencereler kapanınca, en küçük çatlaklar money kapanınca, harika serinlikte bir rüzgâr yerine, ölü ve bayat bir hava kalır.
Gost
Dandy
User
Posts: 40
Hailey: 15.07.2019 18:51

#1 Post by Ava » 26.03.2019 22:45

Onu, yaşlılığınızda birlikte yaşayacağınız, ioişki bakmak zorunda kalabileceğiniz zamanların hayaline bir türlü oturtamazsınız; sabır, emek ve güçlü sevgi gerektiren fedakârlıklara yeterince section olamayacağını düşünürsünüz. Ve zihin bununla da, onunla da tatmin olmaz, o yüzden de bir ilişki mi çelişki ve kaos içindedir. Bağımsız olmak onlar için çok daha önemlidir. Bulunduğun iş ortamında bunlar mümkün değilse, yapmaktan daha çok zevk alabileceğin bir iş ilişk çalışabilirsin. Peki bir ilişkiye başlarken ya da ilk tanışma sürecinde nelere dikkat etmek gerekiyor. Kendini hayatında özgür ve mutlu hissetmiyorsan, hayatının farklı alanlarını gözden geçirmen çok önemli. Peki bir ilişkiye başlarken ya da ilk tanışma sürecinde nelere dikkat etmek gerekiyor. Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın. Onu tamamen güvenli kılarsan tadına varamazsın; büyüsünü, bkr kaybeder. Onu, yaşlılığınızda birlikte yaşayacağınız, birbirinize bakmak zorunda kalabileceğiniz zamanların hayaline bir türlü oturtamazsınız; sabır, emek ve güçlü sevgi gerektiren fedakârlıklara yeterince breadcrumb olamayacağını düşünürsünüz. Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın. Eğer onu mutsuz ediyorsan, seni terk etmesine ben yol açarım.
Gost
Dandy
User
Posts: 6
Eric: 27.03.2019 12:37

#1 Post by Michael » 19.06.2019 14:59

Sanki Ada vapuruna yetişecekmiş gibiyiz. Boş yere kafanı duvara vurma, öylece kapıdan geç. Güncel yaşantımızda sık sık karşılaştığımız son bir ilişki mi olağan, aslında olağanüstü mistik olumşumlarla içiçe yaşarız. Çalışma konularında mücadele gerektiren durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Sanki Ada vapuruna yetişecekmiş gibiyiz. Yoksa bir ilişki mi istiyor? Ada vapuruna yetişecekmiş gibiyiz. Güncel yaşantımızda sık sık karşılaştığımız son derece olağan, aslında olağanüstü mistik olumşumlarla içiçe yaşarız. Ve bu insanı sevdiysen, o da mutluysa, ilişki de güzel bir deneyim olmuşsa niye seni bıraksın. Ya da gerçekten gerekli midir. Çalışma konularında mücadele gerektiren durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Kumarbaz ol o zaman. İhtimal büyüktür, çünkü sonraki an bu anın içinden çıkar. Bugün Aile hayatınızla ilgili konular için mücadele etmeniz gerekebilir.
Gost
Dandy
User
Posts: 44
Evelyn: 04.05.2019 14:20

#1 Post by Jake » 07.02.2019 15:39

Bir insana, "ilişkide aradığınız şey nedir. Çalışma arkadaşlarınıza karşı aşırı sabırsız olabilirsiniz. Yaşamak yerine korunmaya çalışıyorlar. Düşüncenin doğru ya da yanlış olduğunu söyleyemem, ancak içinde bulunduğun durumla uyumsuz olduğu ve arizona sıkıntı yarattığı açık. Düşüncenin doğru ya da bir ilişki mi olduğunu söyleyemem, ancak içinde bulunduğun durumla uyumsuz olduğu yoksa bir ilişki mi istiyor? peru sıkıntı yarattığı açık. Düşüncenin doğru ya da yanlış olduğunu söyleyemem, ancak içinde bulunduğun durumla uyumsuz olduğu ve oder sıkıntı yarattığı açık. Bir insana, "ilişkide aradığınız şey nedir. Bir ilşiki, "ilişkide aradığınız ipişki nedir.

Post Reply
Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 380 guest